Knižní hromádka na březen 2018

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Knižní hromádka na březen potvrzuje, že vůbec nemám soudnost. Mám na ní totiž 11 knih. A to i přesto, že mám pořád tolik práce, a k tomu navíc jako bonus problémy s očima, což je pro čtenáře docela problém. Překvapivě.

Jako vždy začnu resty, a to dokonce resty ještě z roku 2017! Jsem neskutečná ostuda. Mám tu fantasy Element ohně – S vědomím konce, což je kniha, kterou mám doma tak půl roku. Možná i víc. A taky tu mám Bouře a vzdor, druhý díl trilogie Griša, který akutně musím přečíst, protože za chvíli už vyjde třetí díl! Jako další resty tu mám už ty z roku 2018. A to je ya litRPG Hra, první díl trilogie Génius  a k tomu Setkání stínů, pokračování Temnější tvář magie, na které jsem zatraceně zvědavá.

Pak mám na hromádce recenzáky, které naštěstí už nejsou resty. Na lovu, které mám taky rozečtené, což je ya fantasy a taky převyprávění pohádky Kráska a zvíře. Pak tu mám psychologický thriller Cizinec (od mé oblíbené autorky Ursuly Poznanski) a román pro ženy Ohnivý pták, pokračování Hradu Slains, na které se neskutečně těším!

A tady bych se mohla zastavit, kdybych měla soudnost. Jenže to ono ne. Takže jsem si k tomu přihodila knihu Láska na prvý klik od Rainbow Rowell (a ne, není to překlep, je to kniha ve slovenštině), knížku z knihovny Skóre od Elle Kennedy, třetí díl série Off Campus (je to závislost, to vám povídám) a taky dvě knihy, které nepatří do beletrie: Piště správně česky a Cyklická žena. A teď potřebuju jediné: aby březen měl 60 dní. Nebo abych měla celý březen dovolenou:)

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s