Knižní přírůstky za duben 2018

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

V dubnu jsem byla na své poměry extrémně hodná, takže mi do knihovničky přibylo pouze 6 knih. Na druhou stranu to ale byly knihy, na které jsem dlouho a nedočkavě čekala, takže z nich mám stejnou radost, jako kdyby jich bylo čtyřicet.

Zamířila jsem do Levných knih, protože tam za pár korun měly Trhlinu v čase. Tuhle knihu už jsem měla půjčenou z knihovny, ale dopadla jako většina knih z knihovny – vrátila jsem ji nepřečtenou. Takže teď ji mám doma a otázkou zůstává pouze to, zda se k ní dostanu dřív, než mi bude padesát.

Na recenzi mi dorazily knihy, které vyšly ještě v březnu. Bylo to Zkáza a naděje, závěrečný díl trilogie Griša, na který jsem dost natěšená. A pak jedna z neočekávanějších knih letošního jara: Dvůr křídel a zmaru. Ten už jsem stihla přečíst, takže si počkejte na Přečteno. Ale jako dobrý:)

Pak mi dorazila kniha, kterou jsem si vyhlédla řadu měsíců před vydáním originálu, který není žádnou novinkou, takže jsem na ni čekala doslova několik let. Byla to Krutá krása, což je retelling slavné pohádky Kráska a zvíře. A k tomu mi dorazilo velké a překrásné Botanicum. Teď si ještě opatřit Animalium:)

A jako poslední mi dorazili Renegáti od mé oblíbené Marissy Meyer. K tomu nám Albatros Media nechalo vyrobit i naprosto boží placky a taky nám poslalo kartičku s podpisem autorky. Díky moc, je to boží!

Za poskytnutí recenzních výtisků mnohokrát děkuji Albatros Media a Dětem noci.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s