Knižní přírůstky za prosinec

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Knižní přírůstky za prosinec nejsou tak extra bohaté, přestože byly Vánoce. Já většinou knihy k Vánocům nedostávám, nehledě na to, že nejvíc knih obvykle ukořistím od září do listopadu, takže v prosinci toho už obvykle moc nechci.

Od Albatros Media jsem dostala jako dárek Krutého prince od Holly Blackové, na kterého se moc těším. Od své kamarádky překladatelky jsem zase dostala Prohnilé království a Padlého dědice od Erin Watt, tedy pátý a šestý díl Royalů. Taky Jedinou maličkost od Erin Watt, na které jsme společně pracovaly. A k tomu ještě Věř mi od Kylie Scott a Fandom od Anny Day. Díky moc, Zuzko!

Z práce jsem přitáhla miliardu knížek, na kterých jsem nějakým způsobem (většinou) pracovala.  Vzala jsem si knihy z edice, v níž jsou pohádky i převyprávěné klasické příběhy:  Pohádky Hanse Christiana Andersena a moje naprosté srdcovky Dvacet tisíc mil pod mořem a Cesta kolem světa za osmdesát dní. Pak jsem si vzala ještě Sněhurku, a Alenku v říši divů, což jsou zkrácené pohádky a klasické příběhy s lehce temnějšími ilustracemi, a počítačí knížku pro ty nejmenší Kam se poděla mláďátka? A nakonec Bibli, což je velkoformátová ilustrované verze zjednodušených příběhů ze Starého zákona.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s