Soutěž o podepsanou Krverůž

IMG_8264.JPG

Slibovala jsem vám soutěž, tak tady je. A to ne jen tak ledajaká, tentokrát si zasoutěžíme o krásnou Krverůž od A. G. Howard (autorky trilogie Šepotání). Říkáte si, co je na soutěži speciálního, když se nejedná o žhavou novinky? Kniha je podepsaná od samotné autorky, takže rozhodně udělá radost všem knihomolům, kteří chtějí mít ve své knihovničce něco trochu speciálního:)

Podepsanou Krverůž mi poskytlo do soutěže báječné nakladatelství Albatros Media. Přiznám se, že jsem byla v pokušení si knihu nechat, ale slíbila jsem to, že ji dám do soutěže, a já své sliby plním. I když tomu, kdo ji vyhraje, trochu závidím – Krverůž vypadá opravdu parádně (Cooboo prostě ty obálky umí), a k tomu ještě podepsaná… Bude se mi s ní těžko loužit:)

V soutěžním formuláři najdete pár zvídavých otázek, ale nic moc složitého, ani kreativního. Pokud na vás padla jarní únava (jako na mě), tak to nejspíš oceníte, že nemusíte vymýšlet nic kreativního. Já nebyla schopná totiž vymyslet ani žádné kreativní zadání:)

PRAVIDLA SOUTĚŽE

1. Soutěž trvá od 29. března do 8. dubna 2018.

2. Mít českou doručovací adresu.

3. Vyplnit soutěžní formulář (není v něm nic složitého ani zákeřného:)

6. Dát like facebookové stránce blogu ZDE.

SOUTĚŽNÍ FORMULÁŘ

Přeji vám hodně štěstí a děkuji za přízeň. Neustále mě udivuje, že vás moje neumělá tvorba baví – a opravdu mi častokrát zlepšujete náladu:)

A pokud nevyhrajete, nezoufejte. Nastřádala jsem teď víc knih, o které se chci podělit, takže další soutěže budou následovat.

1 komentář: „Soutěž o podepsanou Krverůž

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s