Knižní přírůstky za březen 2018

přírůstky-březen-blogBřezen byl na knihy opravdu bohatý, takže tu mám – pokud správně počítám, což neumím – rovných 22 knih. Ne všechny jsou ale pro mě, a některé dokonce poputují zase i k vám:)

Opět jsem spojila dva oblíbené formáty videí dohromady – knižní přírůstky a unboxing. Ten uboxing je ale opravdu prťavý.

V antikvariátu jsem si koupila Sen noci svatojánské od Williama Shakespeara. Je to to vydání z Torstu v překladu Martina Hilského, které miluju. Chtěla bych všechny hry od Shakespeara, které v téhle edici vyšly, ale bohužel jsou pořád drahé a špatně se shání:)

V březnu se konala blogerské merenda od Albatros Media, které byla jako vždy naprosto skvělé. Kromě dobrá nálady jsem si domů přinesla také Zrádné srdce, Valentýnské prokletí a reding copy Pasti lží. Kterou z těch knih byste chtěli do soutěže? 🙂

Pak jsem měla pracovní schůzku, kdy jsem vyfasovala hromadu harlekýnek, z nich většina má takové hambaté obálky:) Holky, těšte se:)

Od nakladatelství Host mi dorazila detektivka Ďáblův spár, což je kniha, které si mě tak nějak záhadně sama přivolala. Od Dětí noci (a Albatros Media) jsem dostala Zrádce trůnu, na kterého se těším, přestože Poušť v plamenech mě úplně nenadchla. A znova od Albatros Media mi dorazila sbírka povídek S láskou tě nenávidím (jsem na to hrozně zvědavá) a Černé znamení, na které se strašně těším. A nakonec mi dorazil i balíček z Euromedie, ve kterém se skrývalo Podělaným navrch, což je knížka, na kterou se neskutečně těším!

Za poskytnutí recenzních výtisků mnohokrát děkuji Albatros Media, Euromedia Group, nakladatelství Host a Dětem noci.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s