Knižní hromádka na duben

tbr - duben (2)

Knižní hromádka na duben opět potvrzuje, že vůbec nemám soudnost. Na duben jsem si ale dělala naděje, že to bude klidnější měsíc, takže budu mít víc času na sebe i na čtení – zatím mi to ale vůbec nevychází, protože pořád něco řeším, stresuju se, takže se nakonec na čtení nedokážu soustředit, jak mi pořád běhají myšlenky v hlavě.

Jako vždy začnu resty. Mám tu Ohnivého ptáka od Susanne Kearsley, na kterého se neskutečně těším. A taky Cizince od Ursuly Poznanski. Ta patří mezi mé oblíbené autorky,  tak jsem si řekla, že od ní vyzkouším i momentálně populární žánry psychothrillerů.

Pak tu mám detektivku Ďáblův spár, první díl nové série, takže jsem na to patřičně zvědavá. A pak Řád věčných trnů, pokračování Řádu zlomených křídel, který sice nebyl láska na první pohled, ale nakonec mezi námi vznikl funkční vztah. Na druhý díl se tudíž patřičně těším – hlavně na Asmodea, protože ten patřil mezi nejzajímavější postavy v prvním díle, tak doufám, že tady dostane zaslouženě víc prostoru.

Pak tu mám Zrádce trůnu, druhý díl trilogie Poušť v plamenech, který má hodně lákavou anotaci. Nebo sbírku povídek S láskou tě nenávidím, kde hlavní roli hrají záporáci, což zní velmi lákavě (už od malička mám pro záporáky slabost:). A pak tu mám knihy, na které se těším jako malé dítě: Černé znamení, druhý díl série Divotvůrce, který byl velkým překvapením roku 2017. Nebo Podělaným navrch od Becky Albertalli. Její Probuzení Simona Spiera zafungovalo jako dokonalý zlepšovač nálady, takže bych možná měla po její novince přednostně sáhnout, protože momentálně by se mi nějaký zlepšovač nálady fakt hodil. I když nejvíc by mi zlepšilo náladu, kdyby mi začaly nějaké věci vycházet, jo, to by zafungovalo spolehlivě.

A taky jsem zase sáhla do své knihovničky, a to pro Traja spáči, třetí díl Havraního cyklu. Miluju tuhle sérii, ale přiznám se, že bych ji milovala víc v českém překladu, protože ten se od toho slovenského (a ostatně i od originálu) dost liší. A nakonec tu mám i jeden komiks, který mi půjčila sestra, a to slavnou Ságu. Zatím můžu říct jen to, že se to dobře čte, ale že je to dost divočina:)

 

 

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s