Knižní hromádka na květen 2018

hromádka - květen.JPG

Knižní hromádka na květen je mega velká a mega opožděná. A plná knižních restů, což ale zase není žádné velké překvapení:) Celkem mám na ní strašlivých 12 knih. 

Šance, že něco z toho přečtu tu ale je, protože řadu knih už mám rozečtených: třeba povídkovou sbírku S láskou tě nenávidím (které je očividně nešťastně řazena od nejhoršího), comtemporary romanci Podělaným navrch (Simon to není, ale pořád je to Becky Albertalli), Černé znamení, druhý díl Divotvůrce (zatím mě to na rozdíl od Divotvůrce nepohltilo) nebo Renegáty (Marissa Meyer je má oblíbená autorka a nezklamala).

Pak tu mám úplně šílené resty: Řád věčných trnů, druhý díl série Dominium Padlých andělů (na to se těším, ale potřebuju na to čas a klid, který mi chyběl), Zrádce trůnu nebo psychotriller Cizinec (momentálně byl v mém životě takový zmatek, že jsem se necítila na to číst ještě něco, co si pohrává s vaší představivostí).

A pak tu mám novinky, se kterýma mám ale už asi taky skluz: Krutou krásu, což je re-telling pohádky Krása a zvíře (strašně se těším), nádherné Botanicum (taky se strašně těším – a potřebuju Animalium:) nebo poslední díl trilogie Griša Zkáza a naděje (Temnyj!:)

K tomu jsem přihodila ještě dvě knihy z knihovny, které musím vrátit protože už je mám doma někdy od zimy – jsem ostuda největší. A to Záludné léto, pátý díl urban fantasy Peter Grant (na to taky potřebuju čas a klid) a Panství Edenbrooke (nenáročné romantiky není nikdy dost).

Jediné, s čím nemám skluz, jsou očividně ti Renegáti, které mám jako na potvoru prakticky dočtené – jo, to je dokonalá ukázka mého života:) Tak jsem na sebe zvědavá, kolik toho (ne)přečtu. Můžete uzavírat sázky:)

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s