Knižní hromada na léto

tbr na leto

Tentokrát jsem se rozhodla, že si udělám jednu velkou knižní hromadu na celé léto. Netušila jsem ale do jak obřích rozměrů mi naroste. Pokud jsem správně počítala (což není zaručeno), tak mám na ní šílených 17 knih. A vzhledem k tomu, že teď čtu hlavně v práci, tak asi chápete, jak špatná kombinace to je… a jakou šanci mám na zdolání té kupy knih.

Mám tu fakt pár pekelných restů: S vědomím konce od Molly Crow, Zrádce trůnu (druhý díl Pouště v plamenech) a Zkáza a naděje (třetí díl trilogie Griša). Pak taky Prohnilé město (druhý díl Šesti vran), na které se mega těším, Věž úsvitu (šestý díl Skleněného trůnu), na který bych potřebovala dovolenou, protože má přes 600 stran. A pak taky Lov stínu (scifi a romantika, to já můžu) nebo Běžkyni, pátý díl mých milovaných Čínských thrillerů. Chápete, že jsem se k tomu ještě nedostala, když se na to těším jak dítě na Vánoce?

A taky tu mám Devět dní od Zuzany Strachotové, což je kniha, na kterou se těším, ale taky je to kniha vlastně pracovní, protože budu dělat redakci druhého dílu:) A co tu mám dál? Temný duet (pokračování Divoké písně), Misteri od mé milované Jany Rečkové, Cesta dějinami čar a kouzel, což je je kniha které patří do světa Harryho Pottera, dětskou knihu Příběhy rebelek na dobrou noc nebo cestopis Dominika na cestě Jižní Amerikou. A taky Pišme správně česky, abych pořád nenadávala v práci, jak je čeština hnusně složitá, nebo dva díly komiksu Sága.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s