Knižní přírůstky a unboxing za listopad

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Knižní přírůstky za listopad jsou mega velké, protože jsem si konečně domů odnesla knihy z práce – a taky knihy, které jsou lidem určené jako dárky. Takže jsem jich doma měla možná třicet? Netuším, nepočítala jsem to, navíc jsem mezitím stihla už něco podarovat 🙂

Já jsem jako dárky koupila pro mamku Krásné tajemství od Louise Pennyové, protože má sérii s inspektorem Gamachem ráda, pro babičku tradičně tři knihy od Danielle Steelové. Sestře jsem nabrala pohádky v práci a k tomu jsem jí (spíš jejímu manželovi) koupila u Albatrosu Město v noci, protože mému švagrovi se strašně líbilo, že to svítí:)

Sobě jsem si tradičně koupila Ostrý řez, čtrnáctý případ s Lincolnem Rhymen, od Jeffreyho Deavera a pak Přírodu v noci, protože i mě se líbí, jak to svítí:) A v antikvariátu jsem jen tak ulovila Tajnou knihu od Ireny Obermannový a Kaidany.

Z práce jsem přitáhla miliardu knížek, na kterých jsem nějakým způsobem (většinou) pracovala – a většinu i ve více kusech, protože kamarádky chtěly dárky k Vánocům. Ulovila jsem Život s korunou od Kamila Rodana, což jsou životopisné medailonky žen z vládnoucích rodin, velmi čtivé a zároveň informačně přínosné, palec nahoru. Pak jsem si vzala Červenou karkulku, Jeníčka a Mařenku a Sněhurku, což jsou zkrácené pohádky s lehce temnějšími ilustracemi. Pak jsem vzala počítačí knížky pro ty nejmenší – Kam se poděli jednorožci? a Kam se poděla mláďátka? Jako vážně, my dospělí jsem měli slušnej problém tam ty zvířátka najít, předpokládám ale, že děti to najdou hned – a budou si myslet, že rodičové jsou debilové:) Pak jsem si vzala edici, v níž jsou pohádky i převyprávěné klasické příběhy: Pohádky bratří Grimmů (které nejsem zdaleka tak drastické), Pohádky Hanse Christiana Andersena (ty jsou ale smutné), Gulliverovy cesty a moji naprostou srdcovku Dvacet tisíc mil pod mořem. Pak jsem si ještě ulovila La Fontainovy bajky a Ezopovy bajky. A jednu odlschoolovou záležitost, které je ale strašně roztomilá, vtipná a hezká – Kačer Klap v Africe.

Dorazilo mi taky pár posledních recenzních výtisků. Od Albatrosu a Dětí noci jsem dostala Karmínové pouto od Rosamunde Hodge, od Albatrosu pak komiks Iko, pokračování Měsíčních kronik, které miluju (děkuju, tohle je splněný sen!) a diář/blok Humblook. A od Grady mi přišlo Chladnokrevně, pátý díl s Erikou Fosterovou od Roberta Bryndzy. Děkuju, těším se moc.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s