Přečteno za červen 2020

Červen byl vlastně dobrý měsíc. Na čtení i celkově, i když ne tedy celý. Ale přečetla jsem nakonec 6 knih, což je na mě v tomto ne zrovna šťastném roce fakt dobrý výkon.

Jako první jsem si dala re-reading mé oblíbené knihy Muffin a čaj od Thea Addaira. Miluju tuhle knížku, vážně.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Pak jsem si přečetla Everless – Panství zášti a lásky a řeknu vám jedno: Tohle bylo jedno z největších zklamání v roce 2020. Naprosto nelogické, nesmyslné a celé prostě zbytečné. Recenzi najdete ZDE.

Následoval re-reading jednohubky Radek od Katky Heřmanová. Stejně jako Muffin a čaj to patří to lgtb literatury. Mám tuhle kratičkou záležitost ráda, ačkoliv nevyniká žádným velkým stylem ani nápadem, ale Radek je prostě zatraceně vtipný a správě roztomilý.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Pak jsem se vrhla na Krásky, na které pár z vás chtělo slyšet názor. Dobré to bylo, zajímavý a neotřelý nápad, výborně čtivé, napínané, ne úplně předvídatelné. Nic světoborného, ale dobré rozhodně. Recenzi najdete ZDE.

zjizveny kral - rec

Následně jsem se pustila do Zjizveného krále od Leigh Bardugo. Huh, tohle bylo super. Neříkám, že dokonalé, Šest vran a Prohnilé město je lepší, ale pořád to bylo vážně dobré. Miluju ten svět, ty postavy, to špičkování a jiskření a ten konec, páni. Nu-t-ně potřebuju další díl, který ale ještě nevyšel ani v originále. Tohle je fakt mučení čtenářů! Recenzi si můžete přečíst ZDE.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

A červen jsem zakončila příjemnou urban fantasy Předurčený. Mám ráda urbanky, kde je sympatický a lidský hrdina, žádný macho, a NENÍ tam násilí, krev, vyhřezlá střeva a sex ve všech možných polohách. Takže Předurčený byl za mě ideál, příjemná a oddychová urbanka se zajímavým nápadem, sympatickým hrdinou a trochou humoru. Recenzi najdete ZDE.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s