Přečteno za září

V září jsem nakonec přečetla pět knih, což mi vlastně přijde jako docela dobrý výkon. Některý byly fajn, některé už ne, ale tak to občas bývá 🙂

Jako první jsem přečetla třetí knihu Srdcerváčů. Tentokrát už to není taková cukrová vata jako předchozí dva díly, autorka drnká na vážnější strunu a víc prostoru dostávají i vedlejší postavy. Boží to bylo. I když já zrovna chtěla tu cukrovou vatu 🙂 Recenzi si můžete přečíst ZDE.

Pak jsem vrhla na novinku Studie jedu, což je kniha, které v originále vyšla už před patnácti lety. A dobrý to bylo. Jedy, dobrá hlavní hrdinka, skvělý hlavní hrdina, decentní romantika, to já můžu. Recenzi najdete ZDE.

Pak přišla krize, tak jsem sáhla po kniha Hra, což je třetí díl ze série Briar U. Jako vždycky super napsané, super přeložené, tentokrát tam hodně ubylo žhavých scén, což je podle mě plus. A hlavní hrdinou je Hunter, kterého žeru. Tudíž tyhle new adult romance rozhodně doporučuju, vlastně cokoliv od Elle Kennedy.

Následně jsem se pustila do fantasy Na kraj světa, prvního dílu Ve stínu Oskeruše. Theo Addair má specifický styl, takový vyprávěcí, který vás hladí po duši, i když se tam nedějí zrovna hezké věci. Ale je to úplně jiná fantasy, než jsme zvyklí, tady je hlavně o přátelství a pouta silnější než ta pokrevní,o city, než o akci, dobrodružství a nebezpečí. Recenzi najdete ZDE.

A nakonec jsem se pustila do Čtyř mrtvých královen. Kombinace detektivky, romantiky, historických a sci-fi prvků působila skvěle a originálně, bohužel ale zpracování to zabilo. Už dlouho jsem nečetla nic, co by naprosto postrádalo logiku a jakoukoliv uvěřitelnost. Škoda. Recenzi si můžete přečíst ZDE.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s