Přečteno za  listopad 2017

V listopadu jsem nakonec přečetla 8 knih. Ono to ale trochu lže, protože v nich byl komiks, obrázková kniha  krátké knihy. A zase jedna super tlustá, ať se to vyváží:) Kvantitativně tedy dobrý, kvalitativně to bylo horší, jak jízda na horské dráze, jedna kniha byla bomba a další průšvih…

denik-alchymistky2---rec1.jpg

Pustila jsem se do Královského turné, pokračování deníku Alchymistky. Co si budeme povídat, tohle je tak pro slečny mezi 10-13 lety, takže tomu odpovídala i (ne)promyšlenost děje.

diabolik---rec1.jpg

Pak jsem se vrhla na vychvalovaného Diabolika. Zaslouží si tu chválu? Jo, zaslouží. Tahle ya sci-fi mě vážně hodně bavila, i když nakonec dostala jen 4 hvězdičky. Ale jak jsem tuhle říkala Káje s Penny and books, v listopadu zaokrouhlujte nahoru, měla jsem mizernou náladu, takže to hodnocení je asi nižší, než by bylo, kdybych měla náladu dobrou. (Ale to já už neměla delší dobu náladou dobrou tak rok – minimálně – takže to pro jistotu dělejte u všech mých Přečteno:)

ubulena-hromadka-stesti---rec1.jpg

Pak jsem měla čtecí krizi, takže jsem si přečetla asi podesáté Vyšetřovací komisi od Dicka Francise. Miluju tu knížku. A taky desítky stran fanfiction, které jsem taky už četla poněkolikáté. Někdy je to fanfiction paradoxně lepší než vydávané a oslavované knihy, fakt. A krizi jsem taky léčila Ubulenou hromádkou štěstí, je to komiks, je to vtipné, je to trefné. 

verum---rec1.jpg

Na Verum jsem se těšila hodně a dlouho, ale když jsem ho měla doma, tak se mi do něj moc nechtělo. Nechápala jsem proč, ale jakmile jsem začala číst, došlo mi, že jednou jsem zase měla poslechnou intuici a vůbec se do toho nepouštět. Klišé, klišé, klišé jak hrom, rozuzlení nic moc a konec ve styl wtf. Tohle se fakt nepovedlo, což je hrozná škoda, protože Nocte bylo skvělé.

rise-bouri---rec1.jpg

Nutně jsem potřebovala něco, co bude sázka na jistotu, tak jsem sáhla po tlusté Říši bouří. Jo, byla to sázka na jistotu, zatím nejlepší díl ze všech. Miluju ty postavy a jejich zamotané vztahy, ach.

divka-z-inkoustu-a-hvezd---rec1.jpg

Dívku z inkoustu a hvězd jsem dostali ve VIP balíčku na Humbooku. Kniha mi upřímně nesedla, i když nebyla vyloženě špatné. Na mě byla ale dost temná a zneklidňující, protože já se snažím v poslední době přijít už jen cukr (a mám k tomu dobré důvody).

fantasticka-zvirata---rec1.jpg

A nakonec jsem sáhla po ilustrovaných Fantastických zvířatech a kde je najít. Co vám budu povídat, krása je to velká (doslova:) Takže povinnost mít doma pro každého správného potterovfila:)

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s