Přečteno za  září 2017

Září jsem strašlivě podcenila. Měla jsem dojem, že budu mít víc času na sebe i na čtení a blogování – a hádejte, jak to dopadlo? Strašlivě jsem se spletla, protože to byl šílený, zmatený a stresující měsíc. Nakonec jsem přečetla 6 knih, což není tak špatný výsledek. Bohužel počet byl lepší než jejich kvalita. Anebo to možná bylo zapřičiněné tém, že na řadu knih jsem se vážně těšila, a tudíž jsem měla docela vysoká očekávání.

ruze-a-dyka---rec.jpg

Pomstu a rozbřesk jsem si zamilovala, proto jsem se na Růži a dýku hrozně těšila. A šílela jsem pokaždé, když posunuli datum vydání. Nebylo to špatné, opět se to skvěle četlo, ale první díl byl prostě lepší.

po-tvem-boku---rec.jpg

Extrémně čtivá, příjemná a vcelku civilní romantika. Přesto se mi Náhradní kluk od Kasie West líbil víc – celkově mi víc sedly charaktery hlavních postav i zápletka. V Po tvém boku se mi moc nelíbilo téma vážně autonehody, které navíc nebylo zpracováno zrovna věrohodně.

nedej-se--.-rec1.jpg

Pak jsem si dala re-reding Nejde se, které naprosto zbožňuju, ale prostě nikdy nemám čas si ho užít. Ani tentokrát tomu nebylo jinak, ale pořád mě to baví.

letni-dny-a-noci---rec1.jpg

 

Dárek z pravé lásky, což je zimní verze téhle knihy, patří mezi mé oblíbené vánoční čtivo, takže na Letní dny a noci jsem se moc těšila. Nakonec jsem byla ale dost zklamaná, sice se mi nakonec docela dost povídek líbilo, ale žádná mě nezasáhla a nevyvolala ve mě pocit, abych si ji chtěla přečíst znovu.

proklety-princ---rec1.jpg

Pak jsem se pustila do Prokletého prince. Papírová princezna se mi totiž nad očekávání líbila, takže jsem se těšila na čtivou romantiku plnou jiskření a intrik. Čtivé to bylo pořád, ale první díl se sice zakládal na hrozných klišé, které ale byly zpracovány tak, že klišoidně ani moc nepůsobily. Tady to ale bohužel bylo samé klišé v té nejhorší podobě. Prostě harlekýnka pro náctileté a za mě těžké zklamání.

laska-mezi-radky---rec1.jpg

Nakonec jsem přelouskala Lásku mezi řádky, první díl k Lásce mezi písmenky. Ne, netuším, proč to u nás vyšlo obráceně, a ano, dás se to tak číst. Lásce mezi řádky to ale uškodilo, protože druhý díl je překvapivě lepší než ten první. Láska mezi řádky je taková pohádka na dobrou noc, nic víc.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s