Knižní přírůstky za únor 2017

OLYMPUS DIGITAL CAMERATentokrát jsem spojila dva oblíbené formáty videí dohromady – knižní přírůstky a unboxing. Celkem jsem nakonec za únor nasyslila 10 knih, což za nejkratší měsíc v roce není vůbec špatné:) Ale abych nevypadala jako hamoun, tak tři knihy nejsou pro mě, dvě jsou totiž dokonce pro vás:)

V Albatros Media byli tak hodní, že mi pro vás poskytli do soutěže Krverůž od A. G. Howard, a to dokonce podepsanou od autorky! Myslím si, že je to hezký sběratelský kousek do knihovničky, a trochu lituju, že si ho nemůžu nechat:) Na recenzi mi pak dorazilo Na lovu, což by mělo být převyprávění pohádek Kráska a zvíře a Pták ohnivák. Těším se.

Od Dětí noci mi dorazil Řád věčných trnů, na který se strašně těším. A od Arga Temnější tvář magie, kterou bohužel ale doma už mám, protože mi ji poslali po víc než dvou měsících od chvíle, co jsem se dohodli. Trochu fail, ale tak o knížku do soutěže víc:)

Na Martinusu jsem dělala nákup, protože jsem chtěla mamce koupit Počátek od Dana Browna. Tak jsem si přihodila i knížky pro sebe: chtěla jsem totiž dvě ve slovenštině, které se docela blbě shání. Takže jsem si koupila knihy Traja spáči, třetí díl Havraních chlapců, a Láska na prvý klik od Rainbow Rowell, což je romantika pro dospělé. A k tomu jsem přihodila Cyklickou ženu od Mirandy Gray. Doufám, že mi to pomůže se s tím „ženským údělem“ nějak srovnat.

A na závěr měsíce mi dorazily dvě novinky od Euromedie: Cizinec, což by měl být psychotriller, z pera mé oblíbené autorky Ursuly Poznanski, a Ohnivý pták od Susanne Kearsley, což je volné pokračování série Hrad Slains. Miluju její knihy, takže jsem strašně ráda, že vyšel další kousek, a hlavně že ho mám doma!

Za poskytnutí recenzních výtisků a knih do soutěže mnohokrát děkuji Albatros Media, Euromedia Group, nakladatelství Argo a Dětem noci. A Martinusu děkuji za to, že se u nich tak dobře utrácí, ale hlavně za bezchybný zákaznický servis. Tak rychle jsem knihy z žádného e-shopu nikdy nedostala.

 

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s