Knižní hromádka na červen 2018

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Knižní hromádka na červen je mega velká. Ještě větší než ta květnová. A to budu mít ještě méně času než právě v květnu. Klasika. Mám na ní celkem 14 knih, ehm.

Šance, že něco z toho přečtu tu ale je, protože některé knihy už mám rozečtené: třeba Černé znamení (pokračování Divotvůrce), které mě ale bohužel nebaví, Řád věčných trnů (pokračování Řádu zlomených křídel), což je největší rest z celé hromádky, nebo Věž úsvitu (šestý díl Skleněného trůnu). Taky bych měla přečíst Zrádce trůnu (druhý díl pouště v Plamenech), což je taky velký rest, Zkázu a naději (závěrečný díl trilogie Griša), což je taky rest, Botanicum, které je nádherné a taky je to rest, nebo Prohnilé město (závěrečný díl Šesti vran), na které se mega těším – a mezitím se z něj už taky stal rest. Jak já tohle, sakra, dělám?

Těch knih na které se těším tu mám ale víc: například sci-fi Lov stínu, Předobrý život od J. K. Rowling (je to tak krátké, že to bych snad mohla přečíst, ne?), Běžkyně (pátý díl mých milovaných Čínských thrillerů) nebo krásně udělaný Waren XIII. a vševidoucí oko. Taky tu mám jednu knihu z knihovny, a to Do poslednícho dechu (čtvrtý díl ze série Erika Fosterová, kterou mám moc ráda), taky jednu knihu, co nepatří do beletrie, a to Pište správně českky, a taky jednu knihu v angličtině, a to The Matchmaker´s Playbook (což má hrozný název, ale jinak je to čtivá a chytlavá new adult romance:)

Upřímně, i kdybych přečetla jen polovinu, tak bych byla šťastná jak blecha, ale za a) nemám čas, protože uzávěrky, za b) nabrala jsem si novou práci (ehm), za c) mám psa, který mi prostě každý den zabere čas, který jsem jindy věnovala čtení a za d) jak čtu hodně v práci (protože uzávěrky), tak se mi pak už nechce číst doma… A k tomu mám na hromádce 14 knih. To je vážně špatná kombinace… Takže můžete hádat, co z toho vůbec přečtu (snad vůbec něco ano, zatím mi to ale moc nejde, přiznám se:)

 

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s