Knižní přírůstky za červen

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

V červnu jsem nashromáždila nečekané množství knih. Důvod byl ale ten, že jsem jich hodně (ale opravdu hodně:) dostala. A kdo by nemiloval, když dostává knihy, že? 🙂

Skvělá překladatelka a moje kamarádka Zuzka Ľalíková mi přinesla obří nálož knížek, se kterou se chudák kvůli mě tahala. Dostala jsem od ní tudíž celou trilogii Royalové od Erin Watt (Papírová princezna, Prokletý princ a Palác lží), kterou už jsem četla a líbila se mi. Taky jsem dostala žhavou novinku od Erin Watt Něco skutečného, na které se neskutečně těším:) A pak Cinder a Ella od Kelly Oram, což je kniha, kterou jsem četla v angličtině i v češtině a miluju ji. A k tomu jsem rovnou dostala i druhý díl s názvem Šťastně až na věky, na které se hrozně těším. A pak taky dvě knihy, které vznikly ve spolupráci Elle Kennedy se Sarinou Bowen: Hodnej kluk a Zůstaň. A k tomu mi Zuzka ještě přinesla neskutečnou hromadu harlekýnek. Takže děkuji moc Zuzce za to, že mě takhle zásobuje (a že se s tím chudák musí tahat) a doufám, že zase brzy zajdeme na kafe.

V práci jsem si vzala jednu knihu ze série „pohádek“, a to Bohové řecké mytologie. Velký formát, krásné ilustrace, to je pro tuhle série typické a mě mrzí, že těch knih domam nemám víc (vyšlo už jich totiž docela dost:) A na taky jsem si odnesla knihu Leo a Julie i s věnováním a podpisem od Slávka Boury, který se rozhodl vydat na spisovatelskou dráhu.

Pak jsem měla taky skvělé setkání s českou spisovatelkou, které napsala knihu Devět dní, kterou mi taky podarovala. Domluvili jsem se totiž, že budu páchat redakci druhého dílu s názvem Devět nocí. Devět dní vypadá moc dobře a já se na to hodně těším.

A z Albatros Media mi dorazila taky várka recenzních výtisků. Některé byly ještě z května, jiné z června. Takže mi konečně dorazila Cesta dějinami čar a kouzel, které patří k Harry Potterovi (a kterou mi PPL poprvé ztratilo, gr), rozkošný Kostík, Příběhy na dobrou noc pro malé rebelky (na které jsem mega zvědavá, protože to snad každý chválí:) a pak Dominika na cestě Jižní Amerikou, na což se hodně těším, protože to vypadá jako ideální čtení na léto.

Za poskytnutí recenzních výtisků mnohokrát děkuji Albatros Media.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s