Přečteno za březen 2020

Březen byl vzhledem ke koronaviru asi špatný pro nás pro všechny. Pro mě tedy rozhodně, takže ani číst mě nebavilo. Nakonec jsem ale přelouskala 4 knihy a všechny byly dobré. 

milosrdné přízraky - rec

Jako první jsem přečetla Milosrdné přízraky, fantasy inspirovanou severskými legendami. Byl to skoro až lyrický příběh, který bych si normálně nejspíš zamilovala, ale je potřeba se na něj soustředit a nechat se tím zvláštním, vyprávěcím stylem pohltit, na což je potřeba určité mentální nastavení, které jsem v té době bohužel neměla. I tak ale Milosrdné přízraky doporučuju. Recenzi najdete ZDE.

Pekingský rozparovač - rec

Pak jsem si přečetla Pekingského rozparovače, šestý a závěrečný díl Čínských thrillerů. Za mě to byl povedený díl, ale nefungoval bohužel jako závěr celé série, protože tam zůstalo příliš mnoho volných konců a nedořešených záležitostí. Více se dočtete v recenzi ZDE.

risk -rec

Pak jsem se vrhla na knihu Risk od Elle Kennedy, druhý díl ze série Briar U. No, tohle bylo boží. Neuvěřitelně zábavná, moderní romance, skvěle napsaná i přeložená, s akorátním množstvím žhavých scén. Yes, tohle se prostě povedlo.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

A nakonec jsem sáhla po knize Nebe ze zlata. To byl pro změnu takový ten příjemně starosvětský romantický příběh inspirovaný Velkým Gatsbym a také Pýchou i předsudkem. No, taky výborná záležitost, jen mě mrzí, že jsem ho nečetla v lepší náladě, protože pak bych si ho vychutnala ještě víc. Ale plánuju si ho určitě přečíst znova, takže věřím, že pak ten plný počet bodů ode mě dostane. Více se dočtete v recenzi ZDE.

 

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s