Vítejte u Přečtena za listopad. Je poměrně výživné, takže se pohodlně usaďte. Dopředu vám můžu prozradit, že v něm uslyšíte o samých báječných knihách - a taky o tom, jak Yoshi zlobí v přímém přenosu 🙂
Vítejte u Přečtena za listopad. Je poměrně výživné, takže se pohodlně usaďte. Dopředu vám můžu prozradit, že v něm uslyšíte o samých báječných knihách - a taky o tom, jak Yoshi zlobí v přímém přenosu 🙂
Konečně mám pro vás přečteno za říjen. Najdete tam young adult knihy, ale také thrillery a detektivky 🙂 A já se jen modlím, aby se mi při stříhání nepřehodily některé klipy, protože dneska mám divný den - a všechno, co může (včetně Yoshiho 🙂 mě zlobí 🙂 A ano, Jeho Veličenstvo Yoshi ve videu opět …
Srpen byl náročný měsíc, protože od chvíle, co jsem si na konci červenci polámala prsty na ruce šlo všechno od desíti k pěti. Tomu odpovídá i moje přečteno.
Zdravím vás, knihomolové. Tentokrát mám pro vás přečteno za červenec a na své si přijdou všichni milovníci detektivek a dospělejšího čtení:) A samozřejmě nechybí ani smrdutý Yoshi a můj pochroumaný pařát 🙂 https://youtu.be/5s1NDbAX6Pc
Červen byl vlastně dobrý měsíc. Na čtení i celkově, i když ne tedy celý. Ale přečetla jsem nakonec 6 knih, což je na mě v tomto ne zrovna šťastném roce fakt dobrý výkon.
Zdravím vás, knihomolové. Mám pro vás další opožděné video, a to Přečteno za duben a květen. Tyhle dva měsíce byly velmi náročné, takže jsem četla jen málo, tudíž jsem vám je spojila do jednoho videa 🙂
Březen byl vzhledem ke koronaviru asi špatný pro nás pro všechny. Pro mě tedy rozhodně, takže ani číst mě nebavilo. Nakonec jsem ale přelouskala 4 knihy a všechny byly dobré.
Únor byl krátký a špatný, čemuž odpovídalo i mé čtení. Prostě jsem měla tak špatnou náladu, že jsem si ty knížky neužila tak, jak jsem si myslela, že si je užiju.
V lednu jsem toho nakonec přečetla docela hodně - na své poměry - přestože to byl poměrně složitý a náročný měsíc. Přišlo mi, ale že byl nekonečně dlouhý a že se toho během něj stalo opravdu hodně...
V prosinci jsem četla tak ve vlnách. Chvíli jsem četla až obsesivně, abych zapomněla na to, co se děje v mém životě, pak se ale k té životní krizi přidala i krize čtecí, aby toho nebylo málo. I tak jsem toho v prosinci přečetla dost a hodně těch knih jsem si navzdory všemu vážně skvěle užila.