Postřehy z druhého týdne v práci

Druhý týden v práci se nesl ve znamení nemoci, snahy přežít a počínající nervozity z toho, že si nikdo nekontroluje, co to tady vlastně páchám… Takže vám přináším pár postřehů, které vám sice o mé práci nic neřeknou, ale snad vás pobaví:)

a) Pořád vlastně nevím, co dělám.

b) Tuším, co bych měla dělat, ale netuším, jak to udělat.

c) Pořád si nepamatuju jména většiny svých kolegů. I když… když se zamyslím, tak bych to možná dohromady dala. Jmenovky na dveřích mi v tom nepomáhají, protože nejsou aktualizované, takže naše recepční se prý jmenuje Kateřina – i když jsem si vcelku jistá, že se jmenuje Gabča. Aspoň myslím, ale pro jistotu se ji snažím neoslovovat jménem. Já jsem podle jmenovky stále Magdalena – no, aspoň ve svém případě jsem si jistá, jak se jmenuju:)

d) Já a ta pitomá žaluzie vážně nebudeme kamarádi. A případě, že jednom někdo zjednoduší stupidní český pravopis, tak se kolega může živit jako schopný opravář žaluzií. Já skončím na pokladně v Tescu nebo u McDonalda, v případě, že tam už nebudou pracovat roboti.

e) Přežila jsem i druhý týden v práci, přestože jsem byla nemocná, šířila kolem sebe mor a funěla za počítačem jako bernardýn. A občas i chroptěla jako bernardýn umírající, což mého kolegu dost bavilo – spíš se divím, že mi to utrpení nezkrátil, protože ho ty mé vzdechy a skřeky musely rušit při práci:)

f) No, přežila jsem to ale jen o fousek, protože se v pátek k nemoci přidala i migréna – a musela jsem znít tak strašlivě, že i přítel se po telefonu vyděsil. Každopádně žiju a dál se snažím v práci předstírat, že vím, co dělám:)

P. S. A taky jsem přišla na to, že zlotřilou žaluzii umí opravit i paní uklízečka, jupí. 

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s