Prosinec byl stejně jako předchozích pár měsíců složitý a náročný měsíc, což se na mém čtení neblaze odráželo. Nakonec jsem toho nepřečetla zdaleka tolik, kolik jsem měla a chtěla, ale zase ne úplně málo. Jako první jsem se pustila do Zámku v oblacích. Mám knihy od Kerstin Gier ráda, protože jsou vždycky neskutečně čtivé, vtipné …








